Старый 16.07.2007, 20:36   #5
Вэл
 
Рег-ция: 13.12.2003
Сообщения: 1,968
Благодарности: 0
Поблагодарили 8 раз(а) в 8 сообщениях
По умолчанию Ответ: любимые песни

Цитата:
Сообщение от Вэл Посмотреть сообщение

<...>

Пісня про тебе (Зачарований Світ - так она именовалась Олегом Куликом в его альбоме "Rock & Love")

Слова: Ростислав Братунь
Музика: Володимир Івасюк
В исполнении Олега Кулика. - mp3[не удалось выложить , чуть позже]

Тут - ранкова моя зоря
На небі кохання.
Я - наче струна і ніби сумна -
Мелодія.
Ти була не зі мною,
Ти була не зі мною
І, як не жаль, як не жаль -
Не повернешся.

Зачарований світ - ночі твої,
Зачарований світ - очі твої,
Зачарованний світ зоряних мрій -
Тінь твоїх вій.
Зачарована ніч - серце твоє,
Зачарована річ - щастя моє,
Зачарована путь - доля моя -
Воля твоя.

Тут - ранкова моя зоря
На небі кохання.
Я - наче струна і ніби сумна -
Мелодія.
Ти була не зі мною,
Ти була не зі мною
І, як не жаль, як не жаль -
Не повернешся.

Зачарований світ - ночі твої,
Зачарований світ - очі твої,
Зачарованний світ зоряних мрій -
Тінь твоїх вій.
Зачарована ніч - серце твоє,
Зачарована річ - щастя моє,
Зачарована путь - доля моя -
Воля твоя.

Зачарований світ - ночі твої,
Зачарований світ - очі твої,
Зачарованний світ зоряних мрій -
Тінь твоїх вій.

Цитата:
Є спогад Неоніли Миколаївни Братунь про те, як творилась "Пісня про тебе" (так назвав її Івасюк): "Пам'ятаю, якою радістю вони обидва світилися, прослухавши остаточний варіант "Пісні про тебе". Братунь не міг натішитися мелодією, що ідеально передавала його поетичну думку. Він тоді сказав Володі: "Ми колись розкриємо таємницю, що це пісня про Україну" (За матеріалами сайту www.pisnya.com.ua).

Есть воспоминание Неонилы Николаевны Братунь о том, как творилась "Песня про тебя" (так называл её Ивасюк): "Помню, какой радостью они оба светились, прослушав окончательный вариант "Песни про тебя". Братунь не мог нарадоваться мелодией, которая идеально передавала его поэтическую мысль. Он тогда сказал Володе: "Когда-нибудь мы раскроем тайну, что это песня про Украину".
В исполнении Олега Кулика

-------------------

если кому-нибудь эта песня понравится - сохраните её у себя, пожалуйста. В инете найти её практически невозможно.
С благодарностью Олегу Кулику

Цитата:
І хоч в спеціальній музичнійшколі ім. Лисенка Олег Кулик (02.03.63) навчався грати натрубі, закінчивши в 1982 році естрадно-цирковеучилище, все ж вирішив стати співаком. Він бувактором Театру естради; в 1986 році звасильківським поп-джазовим гуртом «Ікс»записав першу власну пісню; потім з командою«Мінус сім» співав у вар'єте. На конкурсі«Каспій-87» Олег пропустив поперед себе тількиюну Азізу Мустафа-заде. Наступного року КрісКельмі запрошував його у своє «Рок-Ательє» назміну захворілому Вадиму Усланову, та вінвідмовився. В 1989 році Всеволод Татаренкопримітив Кулика в головній ролі в рок-оперіСергія Бедусенка «Суд» і запросив його в свійновий проект «Красная площадь»- він успішно справився з такою радикальноюзміною стилю. З «Красной площадью» Кулик записав дебютну платівку і після дворічногогастролювання повернувся до сольної кар’єри.Для початку він став другим на пісенномуконкурсі у Варні, через рік отримав третю премію на телеконкурсі «Ялта-92». А по тому три рокипрацював у нічних клубах Швейцарії, Югославії,Німеччини, Болгарії та Бельгії. В 1994 році він отримав спеціальний приз на телеконкурсі«Ступень к Парнасу». На початку 1996 року канадськафірма «Dіskmaster» випустила компактдиск ОлегаКулика «Rock’n’love. The Best of O.K.», складений зхард-рокових пісень, записаних ще з «Краснойплощадью», та власної «суворої лірики» (йогопісня «Зачарований світ» в лютому перемогла вхіт-параді «12 мінус 2»). Повернувшись в Україну,Кулик стає ініціатором виникнення Українськоїмузичної асоціації і створює собі «живу»акомпануючу поп-рокову команду «О.Кей». 21 серпня1996 року Олег Кулик трагічно загинув; йому було 33.На організованому УМА фестивалі «Галактика-Рок»його нові пісні з групою «О.Кей» виконали СергійЛосик та Жанна Боднарук.
Вэл вне форума  
Показать ответы на данное сообщение Ответить с цитированием Вверх